fbpx

OTA YHTEYTTÄ

ORGANISAATIOMME

Kainuun Musiikkijuhlat tekee näyttävän paluun Kainuun festivaalikartalle elokuun lopussa 2022! Tapahtuman liiketoiminnan ja oikeudet on ostanut yrittäjävetoinen tapahtuma-alan yritys Nordic Live Productions Oy. Yritys tunnetaan lukuisten kotimaisten festivaalien ja konserttien järjestäjänä.

Nordic Live tuottaa mm. Seinäjoella järjestettävän Solar Sound Festivalin, Kokkolan Viinijuhlat, Vaasa Festivalin sekä Turussa järjestettävän Aura Festin, joka oli ehdolla vuoden 2020 festivaaliksi. Yrityksen kesällä 2020 järjestämistä festivaaleista Vaasa Festival kohosi kävijämäärältään poikkeuskesällä 2020 Suomen suurimmaksi festivaaliksi, eikä turvallisesta tapahtumasta muodostunut yhtään tartuntatapausta. 

YHTEYDENOTTO

Tommi Mäki
promoottori
tommi@nordiclive.fi

Ari Myllyniemi
ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Jenna Fyhr
tapahtumatuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen
markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus
yritysmyynti & myyntipaikat
valtteri@nordiclive.fi

Mathias Niemi
Ravintolapäällikkö, anniskelu
mathias@nordiclive.fi

X-SEC
Turvallisuus ja järjestyksenvalvonta
tapahtumat@xsec.fi

Pin It on Pinterest

Share This